بازخوانی «پیام‌های رهبری به همایش جهانی حج» به سه زبان

بازخوانی «پیام‌های رهبری به همایش جهانی حج» به سه زبان
 بازخوانی «پیام‌های رهبری به همایش جهانی حج» به سه زبان
 
دومین همایش بین‌المللی بعثه مقام معظم رهبری در موسم حج 99 با عنوان «بازخوانی پیام‌های مقام معظم رهبری به همایش جهانی حج» با حضور نخبگان و شخصیت‌هایی از کشورهای مختلف اسلامی به صورت مجازی برگزار می‌شود.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از خبرگزاری فارس، نشست بین‌المللی با عنوان «بازخوانی پیام‌های مقام معظم رهبری به همایش جهانی حج» امروز ۱۱مرداد ماه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و  آیت الله حسینی بوشهری، رئیس هیئت علمی بعثه مقام معظم رهبری به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
 
این نشست بین‌المللی که با حضور شخصیت‌ها و نخبگان علمی، فرهنگی و مذهبی از کشورهای مختلف اسلامی از ساعت ۱۸ تا ۲۰ امروز برگزار خواهد شد، دومین نشست از سلسله نشست‌های معاونت امور بین‌الملل بعثه در موسم حج ۹۹ به شمار می‌رود.
 
در این وبینار که شخصیت‌هایی از کشورهای ترکیه، تونس، فیلیپین، بورکینافاسو، پاکستان و جمهوری اسلامی ایران در آن حضور دارند، در راستای بهره گیری مخاطبان، همزمان از بسترهای فضای مجازی آپارات، اینستاگرام و هیات آنلاین و دیگر پلتفرم های رایج پخش خواهد شد.
 
بر اساس این گزارش، قرار است نشست‌های مشابهی تا پایان موسم حج ۹۹ با موضوعات مختلف به همت معاونت‌ امور بین الملل بعثه مقام معظم رهبری برگزار شود که در آن شخصیت‌ها و نخبگان ایرانی و غیرایرانی مشارکت و موضوعات مهم جهان اسلام را بررسی خواهند کرد.
 
برگزاری نشست‌های حضوری طی سالیان گذشته همواره در حرمین شریفین صورت می‌گرفته و در دو سال اخیر علاوه بر همایش‌های حضوری از بستر فضای مجازی برای برگزاری برخی نشست‌ها استفاده شده است. امسال به دلیل حضور نداشتن حجاج خارجی در حج، نخستین سالی است که همایش‌ها فقط به صورت مجازی برگزار می‌شود.
 
علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از  نشست مجازی «بازخوانی پیام‌های مقام معظم رهبری به همایش جهانی حج» به زبان فارسی اینجا، اینجا، اینجا، اینجا، اینجا ، اینجا، اینجا ، به زبان انگلیسی اینجا و به زبان عربی اینجا مراجعه کنند.